ALCO - CZYSTA WODA


ALCO jest polską firmą, działającą od 1991 roku, specjalizującą się w dziedzinie uzdatniania wody.

Świadczymy usługi w zakresie oczyszczania wody dla potrzeb bytowo-gospodarczych, konsumpcyjnych, technologicznych oraz sprzedaży filtrów do wody i kompletnych systemów uzdatniania wody.

Firma nasza, jako jedna z pierwszych, wprowadziła na polski rynek amerykańskie technologie oczyszczania wody ze szczególnym uwzględnieniem systemów odwróconej osmozy, które są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej nabywanymi przez Klientów filtrami do wody pitnej, jak również odżelaziacze, zmiękczacze, filtry węglowe i inne, które przeznaczone są do uzdatniania wody w mieszkaniach, domach jedno- i wielorodzinnych, rezydencjach, przedszkolach, zakładach pralniczych, piekarniach, gospodarstwach rolnych, w zakładach przemysłowych i innych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb Klienta w rozwiązaniu problemu uzdatniania wody, uzyskujemy odpowiedzialny i oczekiwany rezultat, który satysfakcjonuje wszystkie strony.

  • PROPONUJEMY

SZEROKI ASORTYMENT DOSKONAŁYCH, EKONOMICZNYCH, SPRAWDZONYCH W EKSPLOATACJI AMERYKAŃSKICH I EUROPEJSKICH FILTRÓW DO WODY. NASZA OFERTA OPIERA SIĘ NA NOWOCZESNYCH TECHNOLOGIACH RENOMOWANYCH FIRM W DZIEDZINIE UZDATNIANIA WODY, POZWALAJĄCYCH OCZYŚCIĆ KAŻDĄ WODĘ Z NIEPOTRZEBNYCH I SZKODLIWYCH ZWIĄZKÓW CHEMICZNYCH I ZANIECZYSZCZEŃ MIKROBIOLOGICZNYCH.

  • GWARANTUJEMY

DOBÓR ODPOWIEDNICH URZĄDZEŃ OPRACOWANIE SCHEMATÓW I PROJEKTÓWDOSTARCZENIE, MONTAŻ I URUCHOMIENIE URZĄDZEŃBADANIA JAKOŚCIOWE I ILOŚCIOWE WODY UZDATNIONEJ SZYBKI I KOMPLEKSOWY SERWIS GWARANCYJNY ORAZ EKSPLOATACYJNYW CELU DOBORU URZĄDZEŃ STACJI UZDATNIANIA WODY PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA I WYSŁANIE DO NAS.

Powrót